FaaliyetlerKonferansMEVLİD-İ NEBİ 2018

ANKARA İLSAM MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI ÖZEL PROGRAMI-2018

İLSAM Başkanvekili Akın KARADENİZ’in “ÖLÜM VE YENİDEN DİRİLİŞ GÜNÜ” konulu konferansları ile iştirak ettiği “ANKARA İLSAM MEVLİD-İ NEBİ ÖZEL PROGRAMI-2018” halkımızın yoğun bir katılımı ile 25 Kasım 2018 Pazar akşamı Keçiören Belediyesi Yunus Emre Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.

Sunuculuğunu Ferzan TAŞPINAR’ın yaptığı Programımız İstiklal Marşının okunması ile başladı. Programımız Çamlıca Merkez Camii İmam Hatibi Abdullah GÜÇLÜ’nün okuduğu Kur’ân tilaveti ile başladı. Okunan Kur’ân’ın Türkçe meâlini ise 9. Sınıf Öğrencilerimizden Onur ÖZÇELEBİ aktardı.
Programımızın açılış konuşmasını Ankara İl Başkanımız Sayın Muhammet KILDIZE yaptı.
10.Sınıf Öğrencilerimizden Hatice ERDAL İLSAM Onursal Başkanımız Sayın Muhammet İlyas BOZKURT Beyin “HATIRLATMAK GEREKİR’’adlı şiirini seslendirdi. İlköğretim öğrencilerimizin Kur’ân’dan usul ayetlerini Arapça orjinalleri ve Türkçe mealleri ile birlikte okumaları katılımcılar tarafından büyük alkış aldı. Üniversite öğrencilerimizden Davut YILMAZ “SANA GÜL DİYORLAR EY RASÛL’’ adlı şiiri seslendirdi.

Programımız İLSAM Başkanvekili Akın KARADENİZ’in “ÖLÜM VE YENİDEN DİRİLİŞ GÜNÜ” konulu konferansları ile katılımcılara hitap etmesiyle son buldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fifteen − eight =

*

Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün